Özcan Doğalgaz

Alışveriş

Hakkımızda

Bizim Hikayemiz

Sizin İçin en güvenlisi

Sektörümüzde 24 yıldır faaliyette bulunmaktayız. Tecrübe ve potansiyelimizi en verimli şekilde müşterilerimize sunabilmek için; uzman mühendis, teknisyen ve personellerimizle geniş hizmet vererek, çözümler sunmaktayız.
Hizmetlerimiz Ankara da devam etmektedir.
Hizmet kalitemizi en yüksek seviyeye çıkararak, teknik destek ve uygulama sonrası hizmetimiz ile müşteri memnuniyetini sürekli artırmak için, dünya standartlarına uygun olarak çalışmaktayız. Yeni sistem ekipmanlar ve profesyonel ekibimizle yüksek kalitede hizmet vermekteyiz. Firmamız, kaliteli üretim, kaliteli ürün anlayışı ile uzman kadrosu ile günümüz dünyasındaki teknolojik gelişimleri yakından takip ederek hizmet ağını sürekli geliştirmekte ve yenilikçi bir anlayış ile çalışmalarını sürdürmektedir. 

Firmamız sizler için hizmet kalitesini her geçen gün arttırmaya çalışmaktadır. Özcan Doğalgaz olarak sorunlarınıza ve bakım işlerinize kısıtlamalar, resmi tatil günleri dahil haftanın her günü maske, mesafe, temizlik kurallarına riayet ederek Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerinde en hızlı şekilde profesyonel ekibimizle müdahale ediyoruz. Satış ve sonrasında, müşteri odaklı çalışan ekonomik ve hızlı çözümler üreten, deneyimli çalışma arkadaşlarımız ve sertifikalı yetkin ustalarıyla, müşteri memnuniyetini hedefleyen sektöründe güven veren Özcan Doğalgaz, Ankaralıların hizmetindedir.

Videoyu oynat
Image Policy

24 YILLIK TECRÜBE

24 yılı aşkın süredir profesyonel çalışma ekibimiz ile sizlere sorunsuz hizmet veriyoruz.
Image Policy

8,561+ Mutlu Müşteri

Sizler için yüksek kaliteli ürün ve uygun fiyatlandırma ile müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmaktayız.

Müşteriler Bizim Hakkımızda Ne Diyor